slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Türkiye'deki tüm yunus parklarının kapatılması için bir imza da siz verin.

"Yunus Terapisi: Daha Çok Yanlış Bilgi ve Daha Çok Yanlış ÇıkarımDevamı

Türkiye'den ve dünyadan esaret görüntüleri, eylemler: Video Arşivi

Birliktealalim.com "yunus fırsatı" satmama kararı aldı!

Doğayı koruma adına başlayan barışcıl direniş günlerinde, sokaklarda yaralanan ve hayatını kaybeden insanların acısını yaşarken, doğa ve dayanışma adına umut dolu haberler de alıyoruz. 

Yunus parklarına indirim sağlayan fırsat siteleri ile uzun süredir devam eden boykot ve mücadelemizi biliyorsunuz. Geçtiğimiz günlerde Birlikte Alalım adlı fırsat sitesini temsilen Akif Karabıyık, Etohum'un kurucusu Burak Büyükdemir'in ve Marjinal Porter Novelli'nin de desteğiyle, platformumuza bir daha hiçbir şekilde yunus parkı ile ilgili fırsatlara yer vermeyeceğini ve benzer fırsatları da satmayacağı bilgisini verdi: 

“Konunun hassasiyetini ve bu konuda hassasiyeti olanları da çok iyi anladım. Konuyu araştırdım ve sizlerle aynı düşünceleri paylaşıyorum. Biz de bu konuda tam bir hassasiyet içinde olacağız ve bir daha yunuslarla ilgili fırsat yayınlamayacağız.”

Ülke gündemi ile kıyaslandığında küçük bir haber gibi görünse de, dayanışmayı oluşturan binlerce iyi haber ve on binlerce vicdan sahibi insanı selamlamak için bu harika gelişmeyi sizlerle paylaşıyoruz.

Grupanya da benzer bir şekilde "yunus fırsatı"nı geri çekene kadar şirketi boykota devam ediyor, Grupanya'dan alışveriş yapmıyor ve Change.org üzerindeki imza kampanyamızı bir kez daha paylaşılması için ekliyoruz: www.change.org/GrupanyaYunuslari www.change.org/grupanyayunuslari " style="font-family: 'lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif; line-height: 18px; text-align: justify;"> 

Birlikte Alalım’a ve ülkemizin dört bir yanında doğa ve özgürlük için barışcıl direnişe geçen herkese umutlarımızı tazelediği için teşekkürler!

#DirenÖzgürlük #DirenAdalet


Sitemizdeki yazı, görsel ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Siz de katılın! drupal-love-right.png
Siz de katılın! drupal-love-LEFT.png