slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Türkiye'deki tüm yunus parklarının kapatılması için bir imza da siz verin.

"Yunus Terapisi: Daha Çok Yanlış Bilgi ve Daha Çok Yanlış ÇıkarımDevamı

Türkiye'den ve dünyadan esaret görüntüleri, eylemler: Video Arşivi

Digiturk yunus parkı "fırsat kampanyasını" sonlandırdı!

Digiturk, Birliktealalim.com ile işbirliği halinde üyelerine "fırsat" olarak sunduğu İstanbul'daki bir yunus parkına indirim kampanyasına, gelen tepkiler karşısında son verdiğini ve bir daha benzer çalışmalara imza atmayacağını 20 Mart 2013 tarihinde yazılı olarak kamuoyuna duyurdu!

Yaklaşık bir hafta önce Digiturk üyesi destekçilerimizden gelen ihbarlar doğrultusunda Yunuslara Özgürlük Platformu bir bilgilendirme metni hazırlayıp Digiturk'ün ilgili birimlerine göndermiş, aynı zamanda Twitter ve Facebook üzerinden de Digiturk üyelerine çağrıda bulunmuştuk. Yüzlerce kişinin Digiturk'e ulaştırdığı mesajlar sonunda, yalnızca iki gün içinde Digiturk desteği sonlandırıldı. Tıpkı yakın zamanda Groupon ve Kamil Koç, daha önce Boyner, Opet, Denizbank ve Hürriyet gibi büyük firmaların yaptığı gibi...

Grupanya hala bunu yapmadı!

Artık yunus parklarında ve hayvanlı sirklerde olduğu gibi canlıların esareti üzerinden dönen ticaret anlayışına karşı Türkiye'de ve dünya çapında çok büyük bir tepki var. Artık firmalar, bilinçli tüketicilerin ve duyarlı vatandaşların seslerine kayıtsız kalamıyor. Büyük bir inanç ve samimiyetle hep birlikte hareket edildiğinde, değişim gerçekleşebiliyor.

Grupanya ise hala bu değişime duyarsız!

Bu nedenle, yaklaşık iki senedir yunus parklarına "fırsat" satan, Facebook sayfalarından tepki mesajlarını anında silen ve bugüne kadar boykotlara kulak asmayan Grupanya için bir kez daha harekete geçmeliyiz!

Lütfen www.change.org/grupanyayunuslari adresindeki imza kampanyamızı paylaşın ve Twitter'da @Grupanya @Baris @intelcapital etiketleriyle tepkinizi göstermeye devam edin.

Esarete sessiz kalmayan herkese teşekkürlerimizle!

Yunuslara Özgürlük Platformu

 

 

 


Sitemizdeki yazı, görsel ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Siz de katılın! drupal-love-right.png
Siz de katılın! drupal-love-LEFT.png