slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Türkiye'deki tüm yunus parklarının kapatılması için bir imza da siz verin.

"Yunus Terapisi: Daha Çok Yanlış Bilgi ve Daha Çok Yanlış ÇıkarımDevamı

Türkiye'den ve dünyadan esaret görüntüleri, eylemler: Video Arşivi

Dolphinarium kampanyalarında önemli gelişme

OPET, "Akaryakıt alana İstanbul Dolphinarium'da indirim" kampanyasına doğaseverlerden aldığı tepki sonucu, 16 Ağustos 2010 tarihinde son verdi ve bunu resmi olarak duyurdu. Gönderdiğimiz mesajların karşılığını ikinci günün sonunda aldık.


 


18 Ağustos 2010 tarihinde ise BOYNER (Back-Up) de, mesajlarımız üzerine dolphinarium kampanyasına son verdiğini açıkladı. Tepkileriniz, iki büyük kurumda ses getirdi ve kısa sürede izledikleri politikayı değiştirmelerine neden oldu.


 


Eylül'ün ilk haftasında, DENİZBANK da bu kirli ticaretten elini çekti ve tepkilerimiz üzerine Dolphinarium’a sağladığı indirim ve taksit hizmetlerini sonlandırdı.Şimdi sıra aynı uygulamaları yapan Grupanya, Yapıkredi ve Biletix'te!


Lütfen onlara doğaya saygı duymalarını, aksi takdirde markalarını her platformda boykot edeceğimizi söyleyin. Dilerseniz kullanabileceğiniz hazır mesajlar ve kurumların iletişim bilgileri aşağıda.GRUPANYA:


Sayın yetkili,


Çevre bilinci yüksek ve doğaya saygılı bir birey olarak İstanbul Dolphinarium  indirim kampanyanızı kınıyorum! Yunusların beton havuzlarda işkence çekerek bir bir intihar ettiği, ayı oynatmaktan farksız bir eğlence biçiminin çocuklarımıza aşılandığı ve terapi adı altında umut tüccarlığının yapıldığı bu tesislerle yaptığınız işbirliği, kurumunuzun ismini lekelemektedir. Ülkemizin önde gelen akaryakıt şirketi OPET, doğaseverlerden aldığı tepkiden dolayı dolphinarium ile işbirliğini 13 Ağustos 2010 tarihinde sona erdirmiş ve bunu resmi web sitesinde duyurmuştur. Ardından BOYNER (Back-up) da aldığı tepkilerüzerine 18 Ağustos 2010 tarihinde dolphinarium kampanyasını sonladırmış ve bunu resmi web sayfasında duyurmuştur. Denizbank da 2 Eylül Perşembe günü dolphinarium indirim ve kampanyasını tepkiler nedeniyle bitirdiğini duyurarak doğaya saygılı ve duyarlı bir tutum sergilemiştir.  Bu örnek tutumu kurumunuzdan da beklemekteyiz. Lütfen bu doğal hayat düşmanı kampanyaya son verin.


Kampanyanız bir günlük dahi olsa iptal edin ve sattığınız biletlerin parasını iade edin!


Aksi takdirde kurumunuzu ömür boyu boykot edecek ve doğaya dost olmayan bir kurum olarak hatırlayacağım.


info@grupanya.com


Telefon: +90 212 467 48 47YAPI KREDİ:


Sayın yetkili,


Çevre bilinci yüksek ve doğaya saygılı bir birey olarak İstanbul Dolphinarium için indirim ve taksit kampanyanızı kınıyorum! Yunusların beton havuzlarda işkence çekerek bir bir intihar ettiği, ayı oynatmaktan farksız bir eğlence biçiminin çocuklarımıza aşılandığı ve terapi adı altında umut tüccarlığının yapıldığı bu tesislerle yaptığınız işbirliği, kurumunuzun ismini lekelemektedir. Ülkemizin önde gelen akaryakıt şirketi OPET, doğaseverlerden aldığı tepkiden dolayı dolphinarium ile işbirliğini 13 Ağustos 2010 tarihinde sona erdirmiş ve bunu resmi web sitesinde duyurmuştur. Ardından BOYNER(Back-up) da aldığı tepkiler üzerine 18 Ağustos 2010 tarihinde dolphinarium kampanyasını sonladırmış ve bunu resmi web sayfasında duyurmuştur. Denizbank da 2 Eylül 2010 tarihinde dolphinarium indirim ve kampanyasını tepkiler nedeniyle bitirdiğini duyurarak doğaya saygılı ve duyarlı bir tutum sergilemiştir. Bu örnek tutumu kurumunuzdan da beklemekteyiz. Lütfen bu doğal hayat düşmanı kampanyaya son verin. Aksi takdirde bankanızı ömür boyu boykot edecek ve doğaya dost olmayan bir banka olarak hatırlayacağım.


http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/bizeyazin/BizeYazinNew.aspx


Telefon: 444 0 444BİLETİX:


Sayın Yetkili,


Çevre bilinci yüksek ve doğaya saygılı bir birey olarak halen İstanbul Dolphinarium'un biletlerini satmanızı kınıyorum! Yunusların beton havuzlarda işkence çekerek bir bir intihar ettiği, ayı oynatmaktan farksız bir eğlence biçiminin çocuklarımıza aşılandığı ve terapi adı altında umut tüccarlığının yapıldığı bu tesislerle yaptığınız işbirliği, kurumunuzun ismini lekelemektedir. Yunus parklarına bilet satmanın, ayı oynatmaya ya da köpek dövüşüne bilet satmaktan bir farkı yoktur! Ülkemizin önde gelen akaryakıt şirketi OPET, doğaseverlerden aldığı tepkiden dolayı dolphinarium ile işbirliğini 13 Ağustos 2010 tarihinde sona erdirmiş ve bunu resmi web sitesinde duyurmuştur. Ardından BOYNER(Back-up) da aldığı tepkiler üzerine 18 Ağustos 2010 tarihinde dolphinarium kampanyasını sonladırmış ve bunu resmi web sayfasında duyurmuştur.Denizbank da 2 Eylül 2010 tarihinde dolphinarium indirim ve kampanyasını tepkiler nedeniyle bitirdiğini duyurarak doğaya saygılı ve duyarlı bir tutum sergilemiştir. Bu örnek tutumu kurumunuzdan da beklemekteyiz.


Lütfen bu doğal hayat düşmanı hizmetinize son verin.


Aksi takdirde Biletix'i ömür boyu boykot edecek ve doğaya dost olmayan bir kurum olarak hatırlayacağım.


destek@biletix.com


Tel: 02165569800


Sitemizdeki yazı, görsel ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Siz de katılın! drupal-love-right.png
Siz de katılın! drupal-love-LEFT.png